Piyasada bulunan zemin döşemelerine oranla Kaan Zemin olarak sizlere dünyanın ve Türkiye’nin en iyi ürünlerini sunuyoruz. Hem kolay döşenebilir, hem su geçirmez hem de bakımı kolay ahşap laminat parkelerinizle evinize rahatlık gelecek.


Avrupa’nın birçok özel ülkesinden ithal edilen ahşap laminat parkelerimiz %100 suya dayanıklı, tüm mekânlara uygun ve çevre dostu bir yer kaplamasıdır.


100% su geçirmez yer döşemesi serilerimizle sizlere yaklaşık 23 yıldır hizmet vermekteyiz. Konforunuzu ve rahatlığınızı düşünen Kaan Zemin; size rahat bir gelecek sunuyor. Ürünlerinde kullandığı kaliteli malzemeler sayesinde siz sadece koltuğunuza yaslanıyor ve evinizin tadını çıkarıyorsunuz. Ahşap laminat parkelerimiz neme ve buğulanmaya karşı en üst seviyede dayanıklılık sağlar. Evinizin tüm bölümlerinde özellikle mutfağınızda, banyonuzda, çamaşır odalarınızda, kilerlerde, seralarda gibi mekanlarda %100 suya dayanıklılık sağlayan ürünlerimiz, hem sağlıklı hem de uzun süre kullanıma uygundur.


Oldukça hijyenik olan ürünlerimiz, su ve sabun ile kolaylıkla temizlenebilmektedir. Suya dayanıklı olduğu için şişme ve kabarma yapmayan parkelerimiz küfe karşı dayanıklı en önemli malzemelerden üretilmiştir.
Kolay ve Rahat Bakım
Üretiminde kullanılan kaliteli malzemeler sayesinde yüzey tabakası yüksek yoğunlukta sizlere sunulan laminat parkelerimiz bu sayede su geçirmez bağlantı yerleri sayesinde kirin zemine girmesini engelliyor.


Alanında uzman kadromuz ve üreticilerimiz Kaan Zemin laminat parkelerini doğadan ilham alarak ürettiler ve son teknolojik alt yapısı ile ürünlerimizi su geçirmez petek yapısı ile bütünleştirdiler.
Özel ve Güzel Evler İçin
Su geçirmez yapısı, kolay monte edilebilir özelliği ile Kaan Zemi laminat parkeler, eviniz için en iyi seçimlerden biri. Kiri tutmayan, şişme, kabarma yapmayan yapısı, uzman ellerde kaliteli malzemelerle üretilen parkelerimiz evinize girdiği anda mekanınıza yeni bir soluk getirecek.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir